Priemyselné lepidlá a tmely Loctite
Belzona 4141 Magma - Build - 8 kg
OdporúčanýDoprava zdarma

Belzona 4141 Magma - Build - 8 kg

Dvojzložkový kompozitný materiál s nízkou mernou hmotnosťou pre opravy a renovácie zvislých plôch a stropných konštrukcií z betónu a kameniva. Tento materiál zjednodušuje aplikácie na zvislých plochách a stropoch a zároveň im poskytuje dlhodobú ochranu proti mechanickým a chemickým vplyvom. Materiál BELZONA® 4141 môže byť nanášaný na kolmých stenách vo vrstve s hrúbkou až 12,7 cm a na stropných konštrukciách vo vrstve až 7,6 cm a to s minimálnou podporou počas aplikácie.

Úplný popis produktu
skladom, Dodanie do 5 pracovných dní
Značka
Pôvodná cena
341,36
Cena :
413,49
Cena bez DPH:
341,73

Úplný popis produktu

Dvojzložkový kompozitný materiál s nízkou mernou hmotnosťou pre opravy a renovácie zvislých plôch a stropných konštrukcií z betónu a kameniva.

Tento materiál zjednodušuje aplikácie na zvislých plochách a stropoch a zároveň im poskytuje dlhodobú ochranu proti mechanickým a chemickým vplyvom. Materiál BELZONA® 4141 môže byť nanášaný na kolmých stenách vo vrstve s hrúbkou až 12,7 cm a na stropných konštrukciách vo vrstve až 7,6 cm a to s minimálnou podporou počas aplikácie. Nevyžaduje teda použitia debnenia a je ideálnou voľbou pre použitie na vnútornom i vonkajšom murive.

Použitie materiálu BELZONA®4141

zvetraný betón, kamenivo, dekoračné fasádne profily, okenné rímsy a šambrány, steny, stropy, klenby, mostov, strechy, prístrešky a pod.

Zatiaľ žiadne recenzie na tento produkt.

Otázka pre predajcu

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov .

povinné položky

Odoslať priateľom

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov .

povinné položky

frame-scrollup