Priemyselné lepidlá a tmely Loctite
TEROSON MS 939 FR protipožiarny tmel 290g čierny
Odporúčaný36 % zľava

TEROSON MS 939 FR protipožiarny tmel 290g čierny

Teroson Terostat MS 939 čierny je jednozložkový tmel na tesnenie súčastí a konštrukčné lepenie. Je na báze MS-polyméru, nízkomodulový a vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou na pružný produkt. Rýchlosť vytvrdnutia je závislá na sile nanesenej húsenice a okolitej vlhkosti vzduchu. Zvyšovaním teploty a vlhkosti vzduchu môžu byť tieto časy znížené. Príliš nízka teplota rovnako ako nízka vlhkosť spomalí proces vytvrdnutia.

Úplný popis produktu
skladomZAJTRA U VÁS PRI OBJEDNÁVKE DO 14:00
Značka
Pôvodná cena
12,31
Cena :
14,04
Cena bez DPH:
11,60

Úplný popis produktu

Teroson Terostat MS 939 čierny je jednozložkový tmel na tesnenie súčastí a konštrukčné lepenie. Je na báze MS-polyméru, nízkomodulový a vytvrdzuje vlhkosťou vzduchu na pružný produkt. Rýchlosť vytvrdnutia je závislá na sile nanesenej húsenice a okolitej vhlkosti vzduchu. Zvyšovaním teploty a vlhkosti vzduchu môžu byť tieto časy znížené. Príliš nízka teplota rovnako ako nízka vlhkosť spomalia proces vytvrdnutia. 

Teroson Terostat MS 939 čierny je bez rozpúšťadiel, isokyanátov, silikónov a PVC a je tiež bez zápachu. Teroson MS 939 je zlučiteľný s vhodnými náterovými systémami. Lepidlo je odolné voči UV žiareniu, môže byť preto používané na vnútorné aj vonkajšie aplikácie. 

  • Dostupné balenie: 310 ml a 570 ml
  • Dostupné farby: biela, čierna, sivá,

Typické použitia lepidla: Pružné konštrukčné spojenie kovov a plastových dielov, Na karosérie vozov, karavanov, železničných vozov, V klimatizačných jednotkách a priemyselných odvetrávaniach.

Zatiaľ žiadne recenzie na tento produkt.

Otázka pre predajcu

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov .

povinné položky

Odoslať priateľom

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov .

povinné položky

frame-scrollup