Priemyselné lepidlá a tmely Loctite
LOCTITE 5921 plošné tesnenie 200g
OdporúčanýNovinka

LOCTITE 5921 plošné tesnenie 200g

Loctite MR 5921 FAG 1 je špičková rýchloschnúca tmavo hnedá pasta, ktorá sa používa ako plošné prírubové tesnenie motorov alebo prevodoviek. Súčasne sa používa aj ako závitové utesňovanie trubiek, fitiniek a skrutkových spojov pre špáry nad 0,25 mm.

Úplný popis produktu
skladomZAJTRA U VÁS PRI OBJEDNÁVKE DO 14:00
Značka
Pôvodná cena
10,38
Cena :
9,58
Cena bez DPH:
7,92

Úplný popis produktu

Loctite MR 5921 FAG 1 je špičková rýchloschnúca tmavo hnedá pasta, ktorá sa používa ako plošné prírubové tesnenie motorov alebo prevodoviek. Súčasne sa používa aj ako ako závitové utesňovanie trubiek, fitiniek a skrutkových spojov pre špáry nad 0,25 mm. Loctite 5921 je umelá živica s viskozitou podobnej melase, ktorá po vytvrdnutí (odparením rozpúšťadla) vytvorí poloelastický film.

Takto vzniknuté polopružné tesnenie je výborne použiteľné ako prídavné dotesnenie ku konvenčným prírubovým tesneniam z pevných materiálov všade tam, kde je požadovaná: · odolnosť tlaku až 34 MPa, · odolnosť voči studenej vode, horúcej vode a pare, · pevné utesnenie rúrkových a skrutkových spojov, · odolnosť voči nemrznúcim zmesiam, slabým lúhom a kyselinám, · tesnenie prírub odolné chemikáliám, benzínu, kerozínu, mazacím látkam a ropným produktom. Rýchloschnúce živicové lepidlo Loctite 5921 sa používa na opravy a lepenie nerovných plôch a takých spojení, kde za normálnych okolností nie je vyžadovaná demontáž , typicky ako tesnenie v automobilovom priemysle, tesnenie konektorov, na trvalé zostavy závitových spojov tesnenia vzduchotechniky, vysokotlakové vodovodné potrubia a pod.

Plošné tesnenie, živice, tmely a priemyselné lepidlá - múdre riešenie od Loctite.

Technické parametre:

Teplotná odolnosť: - 55 až + 200 [° C] ·

Chemický typ: umelá živica ·

Vzhľad: tmavo hnedá pasta ·

Zložky: jednozložkový ·

Viskozita: podobná melase ·

Vytvrdenie: odparením rozpúšťadla ·

Aplikácia: utesňovanie

Pokyny pre montáž, demontáž a čistenie nájdete v technickom liste produktu.

Heureka
28. 3. 2019
Prda jak blázen
Heureka
13. 12. 2018

Otázka pre predajcu

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov .

povinné položky

Odoslať priateľom

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov .

povinné položky

frame-scrollup