Priemyselné lepidlá a tmely Loctite
 LOCTITE 5188 - 50ml plošné tesnenie

LOCTITE 5188 - 50ml plošné tesnenie

Loctite 5188 je vysoko pružnej anaeróbne plošné tesnenia. Je určený pre používanie na tuhých kovových prírubových spojoch, napríklad u skríň prevodoviek alebo kľukových skríň motorov, najmä tam, kde môžu príruby byť mierne znečistené olejom.

Úplný popis produktu
Kód produktu: 981263
skladomPRI OBJEDNÁVKE DO 14:00 DORUČENIE V PONDELOK
Značka
Cena :
32,56
Cena bez DPH:
26,91

Úplný popis produktu

Loctite 5188 je vysoko pružnej anaeróbne plošné tesnenia. Je určený pre používanie na tuhých kovových prírubových spojoch, napríklad u skríň prevodoviek alebo kľukových skríň motorov, najmä tam, kde môžu príruby byť mierne znečistené olejom. Znáša mikropohyby na vysoko namáhaných prírubách. Loctite 5188 vytvrdzuje v tenkej škáre medzi kovovými povrchmi za neprístupu vzduchu a je obzvlášť vhodný pre použitie na hliníkové povrchy, na ktorých dosahuje veľmi dobré adhézie. Taktiež odoláva nízkemu tlaku ihneď po zostavení a montáži prírub (okamžitá tesniacu schopnosť).

Loctite 5188 môže byť nanášaný buď ručne alebo automaticky s použitím vhodného dávkovacieho zariadenia. Loctite 5188 bol vyvinutý tak, aby spĺňal podmienky aj tých najnáročnejších aplikácií vďaka vyššej adhéziu a pružnosti, dokonca aj po zahriatí. OEM výrobcovia a subdodávatelia už dlhú dobu využívajú technických a ekonomických výhod anaeróbnych tesniacich produktov. Loctite 5188 povyšuje túto technológiu na novú úroveň.

Zatiaľ žiadne recenzie na tento produkt.

Otázka pre predajcu

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov .

povinné položky

Odoslať priateľom

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov .

povinné položky

frame-scrollup