Priemyselné lepidlá a tmely Loctite
LOCTITE 4902 - 20 G SEKUNDOVÉ LEPIDLO PRUŽNÉ

LOCTITE 4902 - 20 G SEKUNDOVÉ LEPIDLO PRUŽNÉ

LOCTITE 4902 je vysoko pružné sekundové lepidlo určené pre lepenie lekárskych pomôcok. Umožňuje použitie rôznorodých a nepriehľadných materiálom pre zlepšenie vlastností vyrábaného zariadenia. LOCTITE 4902 ponúka výrazne lepšie vlastnosti v porovnaní s bežnými sekundovými lepidlami, vrátane pevnosti v pružnom lepenom spoji a vynikajúce tesniace schopnosti. Všetky ďalšie vlastnosti kyanokrylátů sú zachované, vrátane vysokej pevnosti, rýchleho vytvrdnutia a jednoduchého použitia.

Úplný popis produktu
Kód produktu: 981504
skladomZAJTRA U VÁS PRI OBJEDNÁVKE DO 14:00
Značka
Cena :
38,57
Cena bez DPH:
31,88

Úplný popis produktu

Pokyny pre použitie:

  1. Odporúča sa, aby lepené plochy boli čisté a odmastené. Vyčistite všetky povrchy pomocou vhodného čističa Loctite a nechajte uschnúť.
  2. Pre zlepšenie výsledkov lepenie na plastoch s nízkym povrchovým napätím použite na lepené plochy primerLoctite 770 alebo 7239. Naneste jednu tenkú vrstvu a nechajte povrch uschnúť.
  3. Ak je to potrebné, je možné použiť aktivátory LOCTITE. Naneste aktivátor LOCTITE na jeden z lepených povrchov (ak ste na jeden povrch už použili primer, nenanášajte naň aktivátor). Nechajte aktivátor zaschnúť.
  4. Naneste lepidlo na jeden z lepených povrchov (nenanášajte lepidlo na aktivovaný povrch). K rozotrenie lepidla nepoužívajte štetček, tkaninu ani papier. Počas niekoľkých sekúnd spojte lepené súčasti k sebe. Súčasti treba voči sebe presne nastaviť skôr, než veľmi krátka doba fixácie lepidla spôsobí, že lepidlo začne klásť mierny odpor voči vzájomnému pohybu.
  5. Na vytvrdnutí lemov alebo lepidla mimo lepenú špáru je možné použiť aktivátor LOCTITE®. Nastriekajte alebo nakvapkajte primerané množstvo aktivátora na Pretok lepidla.
  6. Zlepený spoj by mal byť pevne fixovaný alebo zovretý do doby, než sa dosiahne doby fixácie lepidla.
  7. Pred uvedením zlepené zostavy do prevádzkového zaťaženia je treba nechať produkt riadne vytvrdnú pre získanie plnej pevnosti (typicky 24 až 72 hodín po zostavení v závislosti na veľkosti špáry, materiálu a podmienok prostredia).
Zatiaľ žiadne recenzie na tento produkt.

Otázka pre predajcu

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov .

povinné položky

Odoslať priateľom

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov .

povinné položky

frame-scrollup